Fotografické služby

 • Přijímám rezervace na svatební focení pro rok 2024.
 • Nabízím fotografování v exteriéru – portrétní, rodinné, párové a těhotenské focení.
  Možno také focení aktů v přírodě. 
 • Možnost tzv. lifestylového focení u Vás doma – více informací v ceníku. 
 • Několikrát za rok budu vypisovat termíny pro fantasy focení na témata cyklu roku – jaro (archetyp panna – víla, bojovnice), léto (archetyp matka, focení s dětmi), podzim (archetyp čarodějka), zima (archetyp vědma, focení na sněhu – královna).
  Součástí balíčku bude též celková vizáž – tématické oblečení a doplňky.
  Sledujte aktuality a facebook stránky. 
 • Brzy přidám též možnost focení v ateliéru – ateliér bude vždy k dispozici na určité téma (jarní/velikonoční, vánoční, boho ateliér, …)
  Aktuální vzhled ateliéru bude vždy zveřejněn na stránkách.
  K dispozici také stálé černé a bílé fotopozadí (vhodné například pro focení aktů). 
 • V zimě bych ráda opět uskutečnila vánoční focení na adventních trzích v Českých Budějovicích. Pokud nám doba bude přát 🙂 

Video z fotografování – již brzy 🙂 

Aktuální nabídka

Svatební focení

Svatební den, který bude patřit jen Vám, prožijete ho v pohodě, klidu a sami sebou. Fotografie Vám pak pomohou připomenout momenty a emoce, které prožijeme společně. Cena od 6.000 Kč. Více informací v ceníku.

01

Exteriérové focení

Vhodné pro focení portrétů, těhotenských fotek, párů, rodin a focení se zvířaty. Cena od 700 Kč. Více informací v ceníku.

02

Lifestylové focení u Vás doma

Vhodné na fotografování rodin a newborn focení. Pokud chcete prožít focení v klidu a pohodlí a nevadí Vám připravit Váš domov tak, aby Vám to na fotkách ladilo, ráda přijedu na foto návštěvu do Vašeho rodinného prostředí. Cena od 800 Kč. Více informací v ceníku.

03

Fantasy focení - cyklus roku

Ctíte cyklus roku? Chcete si prožít ženské archetypy? Několikrát za rok budu vypisovat termíny pro fantasy focení na témata cyklu roku - jaro (archetyp panna - víla, bojovnice), léto (archetyp matka, focení s dětmi), podzim (archetyp čarodějka), zima (archetyp vědma, focení na sněhu - královna). Součástí balíčku bude též celková vizáž - tématické oblečení a doplňky. Cena od 2.500 Kč. Více informací v ceníku.

04